به گزارش مرز اقتصاد و به نقل از ورزش سه

۱۹ آوریل ۲۰۱۷، بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی مقابل یوونتوس (۰-۰) از لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی کرد. آنها در بازی رفت در تورین ۳-۰ شکست خورده بودند. ۲۳۴۴ روز گذشته و هر چقدر هم که باورنکردنی به نظر برسد، لوئیس انریکه دیگر در هیچ بازی در لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشته است.

آخرین تجربه لیگ قهرمانان برای انریکه کابوس حذف برابر یووه بود ولی امشب این طلسم خواهد شکست و او پی اس جی را مقابل دورتموند هدایت خواهد کرد. انریکه با تیمی که مسی، سوارز و نیمار را داشت، نتوانست از سد تورینی ها عبور کند.

1927479

پی اس جی که جمعه شب در خانه به نیس باخت (۲-۳)، بدترین شروع خود در لیگ در ۱۳ سال اخیر را داشته است: فقط ۸ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن. پاریس در جدولی که موناکو صدرنشین است، رتبه پنجم را دارد.

این برای دوازدهمین فصل متوالی است که پی اس جی در لیگ قهرمانان حاضر خواهد بود ولی سرمایه گذاری ۱۹۴۰ میلیونی در نقل و انتقالات توسط سرمایه گذاری ورزشی قطر (QSI) از زمان ورود در سال ۲۰۱۱، هنوز به فتح لیگ قهرمانان منجر نشده و این تیم به ۹ قهرمانی لیگ، ۸ جام حذفی، ۶ جام اتحادیه و ۹ سوپرجام رسیده است.

1927480

انریکه دیروز در نشست خبری خود گفت که پی اس جی نباید روی فتح لیگ قهرمانان وسواس داشته باشد ولی تاکید کرد که تیمی جاه طلب در اختیار دارد.

سرمربی سابق اسپانیایی امشب نمی‌تواند روی کیمپمبه، نونو مندز، آسنسیو، موکیله و لی کانگ این حساب کند.

او که دیروز می‌خواست فشارها را از روی کیلیان  امباپه بردارد و گفت: «برای بردن لیگ قهرمانان اروپا به یک تیم بزرگ نیاز دارید. نه فقط ۱۱ بازیکن. ما ۲۳ نفریم و همه بازیکنان با هر نقشی که دارند، باید آماده بازی باشند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *