نخستین نشست جناب آقای مهندس «محمد حيدری» مدیرعامل شركت گروه فراب با حضور روسای هيئت مديره، معاونين، مدیران و مديران عامل شركت‌های تابعه گروه روز سه‌شنبه پنجم دی ماه ۱۴۰۲ در ساختمان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه: آقای مهندس حيدری، مدیرعامل جديد گروه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکاران پرتلاش گروه و به ويژه آقای دكتر «علی وكيلی» مديرعامل سابق شركت گروه فراب كه در دوران تصدی خود در گروه، مجدانه موجبات اعتلا و توسعه چشمگير اين مجموعه را فراهم آوردند تقدير و تشكر و بر اهمیت همکاری وفاق و همدلی در راستای اجرای هرچه بهتر اهداف فراب تاكید کرد.

وی در ادامه عنوان كرد رويكرد مدیریت جدید گروه فراب، در نظر گرفتن و اهتمام بر حفظ انسجام و نگاه تیمی و حرفه‌ای در راستای پیشبرد سریع پروژه‌ها و حفظ جايگاه و ارزش نيروی انسانی است. وي افزود: اهمیت و جایگاه نیروی انسانی به‌عنوان «درة التاج»، همیشه و در همه حال مد نظر مدیریت بوده و خواهد بود لذا به صورت ویژه‌ای بایستی به آن نگريسته شود.

ايشان در ادامه جلسه ضمن خوشامدگويی به سهامداران جديد با ابراز خرسندی از تغییرات در سهام گروه فراب درباره توسعه همکاری و اخذ پروژه‌های جدید ابراز امیدواری کرد.

وي اظهار داشت با ورود شركت گروه صنعتی سديد به مجموعه فراب برآنیم تا با برنامه‌ریزی مدون و منسجم و نگاه به افق روشن کشور گام‌های ارزشمندتری در راستی توسعه برداریم.

در شرایط موجود با همت و تلاش همه همکاران، کارکنان و مدیران با تعلق خاطر به گروه فراب بایستی طوری در فضای کسب و کار وارد عرصه شویم تا همچنان به اعتبار و نفوذ برند فراب افتخار کنیم.

آقای مهندس حيدری در پایان به اهميت «نظام برنامه و بودجه» كه يكی از دغدغه‌های پيش رو برای اصلاح ساختار فراب است، به ايجاد سندی در قالب فصل مشترك از تجربيات، دانش و آگاهی ها (به‌عنوان مرجع و داشبوردی) برای طبقه‌بندی و دسترسی شفاف به فعاليت‌ها اشاره كرد و از تمام همکاران گروه دعوت کرد تا با اميد و تلاش در راستای خدمت به مردم کشور نقش ارزشمندی را ایفا كنند.

گفتنی است در این نشست جناب آقای دكتر «سيد مصطفی هاشمی» به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و جناب آقای دكتر «حسن طهماسبی» به عنوان نايب رئیس هیئت مدیره معرفی و به ايراد سخنانی پرداختند.

همچنين در اين نشست معاونين، مدیران، روساي هيئت مديره و مديران عامل شركت‌های تابعه نقطه نظرات و پيشنهادات خود را مطرح كردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *