معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: در رسیدگی های قضایی تلاش می شود بیشترین حمایت از تولید و اشتغال صورت گیرد.

علی جمادی در یکصدو بیستمین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه گفت: در رسیدگی های قضایی تلاش می شود که رسیدگی ها به سمت حمایت از تولید و اشتغال بوده و اعمال مجازات ها کمترین خلل را به این حوزه وارد کند.

وی افزود: از ویژگی ها شاخص این ستاد ورود به چالش های واحدهای تولید بیش از تشکیل پرونده در محاکم و حل آن به دور از تنش های قضایی است. جمادی اظهار داشت: تلاش ها و هماهنگی بین دستگاه ها متولی در استان یزد در حوزه حمایت از اشتغال و تولید در قالب این ستاد قابل تقدیر است.

وی گفت: توجه به تمام ابعاد قانونی و مشکلات پیشروی واحدهای تولیدی با حداکثر مساعدت در جهت رفع موانع از ویژگی های ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد می باشد.

رئیس دبیرخانه رئیس دبیرخانه ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های کلیه اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بر لزوم تسریع در پرونده های واحدهای تولیدی تاکید کرد و گفت: استان یزد با برگزاری جلسات در دو سطح مقدماتی و صحن علنی در این حوزه پیشتاز است.

وی توجه به شرکت های دانش بینان و جوانان متخصص را از سیاست های مرکز دانست و افزود: استان یزد در این حوزه اقدمات موثری انجام داده است.

جمادی با اشاره به برگزاری جلسات ستاد به صورت ماهانه در مرکز تصریح کرد: مسائل مطرح شده در این جلسه از جمله موضوع تفویض بیشتر اختیار به استان ها، حضور نماینده بانک مرکزی، مشکلات حوزه تخصیص ارز و … در جلسه ای خاص مطرح و در خصوص آن تصمیم گیر ی خواهد شد.

در یکصدو بیستمین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه پرونده ۵ واحد تولیدی مطرح و در جهت رفع مشکلات و موانع پیش روی آن ها تصمیمات لازم اتخاذ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *