هاشمی، مدیرعامل: پیشرفت پتروشیمی دنا به ۸۲ درصد رسید

عملیات اجرایی و نصب تجهیزات فرآیندی و مبدل های حرارتی پتروشیمی دنا امروز دوشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲ با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، حسین هاشمی مدیرعامل دنا و دیگر مدیران ارشد منطقه و در راستای حمایت از شرکت های تولید کننده و دانش بنیان داخلی انجام و عملا پیشرفت این پروژه به ۸۲ درصد رسید.
در ابتدای این عملیات، شاهمیرزایی با ابراز خرسندی از اقدامات صورت پذیرفته در پتروشیمی دنا گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی آماده هر گونه کمک و همکاری در خصوص تسریع در فرایند راه اندازی پروژه دنا بوده و از بانک ها و سرمایه گذاران برای ورود به این پروژه نیزدعوت به عمل می آورد.
وی افزود :تا ۵ سال آینده می بایست کلیه تجهیزات مورد نیاز پتروشیمی ها داخلی سازی شود‌ و زیرا معتقدیم این مهم به همت تلاشگران ایرانی دست یافتنی است.
در ابتدای این دیدار هاشمی مدیرعامل دنا با اعلام اینکه این شرکت از طرح های اولویت دار دولت است و پس از اتمام عملیات این نصب ها به پیشرفت ۸۲ درصدی می رسد، گزارش کاملی از وضعیت پیشرفت پروژه و همچنین موانع پیش رو ارائه کرد و خواستار مساعدت شرکت ملی پتروشیمی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *