در راستای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان گرامی، ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی ۱۴۰۳ شرکت حمل و نقل ریلی رجا با انتصاب اعضا از سوی مدیرعامل این شرکت و برگزاری اولین جلسه آغاز به کار کرد.

مدیرعامل شرکت رجا در این جلسه که با حضور اعضای ستاد و رؤسای نمایندگی‌های رجا در نواحی برگزار شد ضمن ابراز تأسف از حملات ددمنشانه به مردم غزه، حمله به یمن را نیز محکوم کرد و گفت: امیدواریم هرچه سریع‌تر چشممان به جمال حضرت مهدی (عج) روشن شود تا بی‌عدالتی‌ها، مشکلات و معضلات برطرف شود.

ناصر بختیاری با بیان اینکه امسال پیش‌بینی‌ها خیلی بهتر از سال گذشته بوده است، ضمن قدردانی از مدیران و نمایندگان نواحی افزود: اگرچه نواقصی وجود دارد اما علائم بهبود دیده می‌شود و امیدواریم این روند ادامه داشته و روحیه مطالبه‌گری را همچنان در شما شاهد باشیم تا بتوانیم بهترین خدمات را در خور برند رجا به مسافران عزیز ارائه دهیم.

وی برگزاری جلسات با نواحی را در بهبود عملکرد و افزایش سطح رضایت‌مندی مسافران مؤثر دانست و بیان کرد: امیدواریم با همت و تلاش کارکنان رجا ایام نوروز امسال، از سال پیش نیز بهتر باشد و بتوانیم خودکشش‌ها را نیز به سایر قطارها اضافه کنیم.

علیرضا علی‌سلیمانی معاون اجرایی و رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی ۱۴۰۳ شرکت رجا- نیز در این جلسه با تأکید بر لزوم نظارت هرچه بیشتر بر راهبران در ایام نوروز، پیگیری برنامه شست‌وشو و جرم‌گیری واگن‌ها، تأمین به موقع قطعات، تجهیز و نظافت خوابگاه، بهبود عملکرد کترینگ‌ها، توجه ویژه به قطارهای کمربندی و محلی را از جمله برنامه‌های مهم در ایام نوروز نام برد.

سید مجید افتخاری -معاون فنی و توسعه و جانشین این ستاد- نیز در ادامه با اشاره به اینکه بازسازی قطارها در حال انجام است، بر لزوم به‌روزرسانی قراردادهای لازم فنی تأکید کرد و گفت: لازم است تا با هماهنگی شرکت نوین صنعت رجا و همکاران در امور نواحی، قطعات و تجهیزات لازم برای ایام نوروز و ابزارآلات موردنیاز مأموران فنی هرچه سریع‌تر تهیه و به تمام نواحی ارسال شود.

در ادامه رؤسای نمایندگی‌های رجا در نواحی برخی از مشکلات موجود را مطرح و درخواست‌ها و پیشنهادهای خود را برای بهبود امور بیان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *