با مساعدت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و تلاش و همت جهادی بخش فنی شرکت رجا و کارگران و مهندسان خدوم شرکت نوین صنعت رجا، قطار تندروی پردیس بعد از انجام تعمیرات ویژه از فردا در مسیر یزد راه‌اندازی می‌شود.
مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر گفت: این قطار با اخذ مجوز سیر از راه‌آهن ج.ا.ا از روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ همه روزه در مسیر تهران یزد تردد خواهد کرد.
ناصر بختیاری در خصوص زمان‌های حرکت قطار تندروی پردیس در مسیر یزد افزود: قطار مذکور همه روزه ساعت ۶ صبح از ایستگاه یزد به سمت تهران حرکت و ساعت ۱۵:۵۰ از تهران مراجعت می‌کند.
وی در خصوص زمان فروش و چگونگی تهیه بلیت متقاضیان سفر با این قطار اظهار داشت: عرضه بلیت این قطار برای بازه زمانی ۴ بهمن لغایت ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ از ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه ۳ بهمن از طریق وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، کلیه وب سرویس‌ها و نمایندگی‌های مجاز فروش به متقاضیان آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت رجا از متقاضیان سفر با این قطار درخواست کرد: برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهای بلیت، ظرفیت موجودی و… می‌توانند علاوه بر سایت این شرکت، با تلفن ۱۵۳۹ (سامانه ارتباط با مشتریان رجا) به صورت شبانه روزی تماس حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *