به گزارش روابط عمومی پتروشیمی پردیس، در بیست‌ و ششمین همایش معرفی ۱۰۰ شرکت برتر کشور (IMI100) که با حضور وزرای صمت و امور اقتصادی و دارایی و نمایندگان یکصد شرکت برتر اقتصادی و صنعتی کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، شرکت پتروشیمی پردیس برای دومین سال پیاپی به‌دلیل عملکرد موفق خود در حوزه صادرات محصول آمونیاک و اوره به‌عنوان شرکت برتر صادرات‌گرای ایران از میان ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور معرفی شد.

همچنین در این رتبه بندی شرکت پتروشیمی پردیس با بیش از ۴۴ هزار میلیارد تومان فروش محصول در سال ۱۴۰۱، به عنوان سی و یکمین شرکت در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران از نظر میزان فروش قرار گرفت.

در لوح تقدیر این مراسم که با حضور وزیر محترم صمت به مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس اهدا شد، آمده است: از شما مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی پردیس که با بلندهمتی، اراده، پشتکار و تکیه بر تدبیر و توانایی های خود در تحقق شعار سال و فرامین رهبر معظم انقلاب مبتنی بر “مهار تورم، رشد تولید” گام برداشته اید و موفق شده اید برای آن مجموعه، عنوان شرکت برتر صادرات گرا را در رتبه‌بندی سال ۱۴۰۲ شرکت‌های برتر ایران (IMI100) به دست آورید تقدیر می شود.

در این همایش که از سوی سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، ۱۰۰ شرکت برتر کشور با توجه به ۳۳ شاخص سودآوری و فروش از میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور معرفی شدند.

شرکت پتروشیمی پردیس بزرگترین مجتمع تولیدکننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه می باشد که سالانه بیش از ۵ میلیون تن محصول تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *