مانور تمرینی_ آموزشی وزارت نیرو با رویکرد سیل فرضی در تأسیسات زیربنایی صنعت آب و برق استان یزد با حضور محمد عزیزی رئیس گروه HSE و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، محمدعلی ملک زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد، روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر، مدیران صنعت آب و برق استان یزد و کلیه گروه‌های عملیاتی یاری‌جو و یاری‌رسان آغاز شد.
در این مانور که در عصر روز سه‌شنبه سوم بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان اشکذر افتتاح شد؛ صنعت آب و برق استان یزد به عنوان یاری جو و صنعت آب و برق استان های اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر به عنوان استان های یاری رسان تعیین شده اند.
در چهارم بهمن‌ماه نیز عملیات اجرایی مانور تمرینی – آموزشی وزارت نیرو با حضور تمامی گروه‌های عملیاتی و با رمز یا علی ابن ابی‌طالب به دستور ابوالفضل اسدی رئیس ستاد مدیریت شرایط اضطراری این صنعت آغاز شده و گروه‌های عملیاتی به محل‌های تعیین شده اعزام شدند.
علاوه بر این در نشست اضطراری که در حاشیه مانور تمرینی – آموزشی وزارت نیرو و در ستاد فرماندهی این مانور برگزار شد؛ رؤسای کمیته‌های برنامه‌ریزی، عملیات، اطلاع‌رسانی، امنیت و ایمنی صنعت آب و برق استان یزد ضمن ارتباط برخط با ستاد فرماندهی، به ارائه گزارش اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص این مانور پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *