بانک پاسارگاد در پنجمین هم‌اندیشی مشترک رؤسای بخش خصوصی و مسئولین دولتی با عنوان “پنجمین اجلاس رؤسای صنعت ساختمان، حمل‌ونقل، راه و شهرسازی” نشان زرین اعتماد مشتریان در صنعت بانکداری را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد؛ این بانک در ادامه موفقیت‌های خود، در مراسمی که در روز سه‌شنبه مورخ ۱۰بهمن‌ماه۱۴۰۲ با‌عنوان پنجمین اجلاس رؤسای صنعت ساختمان، حمل‌ونقل و راه‌وشهرسازی برگزار گردید، موفق به کسب نشان زرین “اعتماد مشتریان در صنعت بانکداری” شد.
این نشان پس از ارزیابی سازمان‌ها از نظر شاخص‌های تخصصی و سوابق به سازمان برگزیده اهدا گردید که بانک پاسارگاد موفق به کسب این عنوان شد.
لازم به ذکر است این اجلاس با اهداف: بررسی جایگاه صنعت ساختمان و حمل و نقل در اقتصاد ایران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایجاد شده، بررسی نقش‌بانک‌ها در توسعه صنعت ساختمان، حمل‌ونقل و خدمات بانکداری قابل ارائه در این حوزه، معرفی برترین‌ شرکت‌های تأثیرگذار درصنعت ساختمان، از جمله انبوه‌سازان، پیمانکاران و تولیدکنندگان تجهیزات، تجلیل از برترین‌های صنعت بانکداری و سرمایه‌گذاری حامی پروژه‌های ملی و زیر بنایی کشور و ایجاد فرصت دیدار با مدیران منتخب صنایع و صاحبین سرمایه به‌ منظور جذب منابع مالی از سوی بانک‌ها و کارگزاری‌ها برگزار شده است.
گفتنی است بانک پاسارگاد در سال ۲۰۲۳ علاوه بر میادین داخلی و ملی در عرصه جهانی نیز عملکردی بی‌نظیر از خود نشان داد و بر اساس رتبه‌بندی مؤسسه بنکر با صعود ۱۹ پله‌ای نسبت به سال ۲۰۲۲، موفق به کسب “رتبه ۲۳۸ از میان ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان “(TOP 500 Banking Brands) شد و افتخاری ارزشمند را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورد، همچنین این بانک که تنها نماینده کشورمان در رتبه‌بندی هزار بانک برتر جهان سال ۲۰۲۳ بود، با ۱۱۵ پله صعود نسبت به سال قبل “جایگاه بی‌سابقه ۲۰۵ جهان و ۱۷ خاورمیانه” را به دست آورد. در این رتبه‌بندی “رتبه اول خاورمیانه و دوم جهان در معیار بازده سرمایه (ROC) و رتبه اول خاورمیانه و ۱۵ جهان در معیار بازده دارایی “(ROA)نیز به بانک پاسارگاد تعلق گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *