مدیرعامل نیروگاه ری گفت: در یازده ماهه امسال این نیروگاه بیش از ۲ میلیارد و ۱۰۷ میلیون کیلو وات ساعت تولید انرژی برق داشته است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی  مرز اقتصاد ؛حمید بادرستانی روز پنجشنبه اظهار داشت: در یازده ماهه امسال تولید حدود ۲ میلیارد و ۱۰۷ میلیون کیلو وات ساعت انرژی در نیروگاه ری را شاهد بودیم که حدود ۲ میلیارد و ۹۵ میلیون کیلو وات ساعت به صورت خالص در اختیار شبکه سراسری برق کشور قرار گرفته است.

وی با اشاره به این نکته که بازدید و تعمیرات واحدهای این نیروگاه که با تولید حداکثری، همزمان بوده، رو به پایان است، افزود: نیروگاه ری با استفاده از توان متخصصین پرتلاش و جهادگر خود توانسته است با وجود تعمیرات ۲۱ واحد تولید انرژی که به لحاظ تعداد و زمان، رکوردی بی سابقه محسوب می شود، از ظرفیت واحدهای اتمام یافته خود برای تولید انرژی بطور مطلوبی استفاده کند.

بادرستانی با اشاره به این موضوع که تعمیرات پیشگیرانه و پایش واحدهای تولید انرژی به صورت دقیق و با جدیت انجام شده است، حفظ و تقویت سطح آمادگی واحدهای تولیدی این نیروگاه را برای تابستان آینده یکی از مهمترین برنامه های نیروگاه عنوان کرد.

نیروگاه ری با دارا بودن ۲۱ واحد گازی مولد برق با ظرفیت های متنوع و مجموع توان نامی تولید ۷۵۴ مگاوات در خدمت شبکه سراسری برق کشور است.

انتهای پیام/

منبع : ایرنا

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=12875

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *