جمعی از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری بازار سرمایه از قسمت های مختلف این شرکت بازدید و با مدیرعامل گهرزمین دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار گروه بازار  مرز اقتصاد. به نقل از روابط عمومی شرکت گهرزمین، صبح امروز جمعی از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری بازار سرمایه از قسمت های مختلف این شرکت بازدید و با مدیرعامل گهرزمین دیدار کردند.

لازم به ذکر است، دراین بازدید یک روزه که با هدف بررسی و ارزیابی افق های سودآوری آتی و کسب اطلاعات برای اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری از جایگاه معدن گهرزمین، خطوط تولید کنسانتره و گندله و طرح های توسعه و در دست اقدام در شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین انجام شد؛ با رضایت بازدیدکنندگان همراه بود.

گفتنی است، سهامداران با حضور در این شرکت از نزدیک در جریان طرح های توسعه، رکوردها و آخرین  دستاوردهای گهرزمین قرار گرفتند و  مدیریت راهبردی، وضعیت سودآوری آتی، شفافیت مالی شرکت گهرزمین و طرح های توسعه ای آن را مثبت و قابل قبول ارزیابی کردند. بر اساس این گزارش؛ در بخشی از این مراسم جلسه پرسش و پاسخ سهامداران با مدیرعامل گهرزمین برگزار شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13060

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *