همایش مخابرات وتحول دیجیتال در صنعت کشاورزی و دامپروری با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در سالن همایش شهید رشیدی منطقه البرز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه بازار  مرز اقتصاد به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه البرز؛همایش مخابرات وتحول دیجیتال در صنعت کشاورزی و دامپروری با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، معاون استانداروفرماندار ویژه شهرستان کرج،معاون مدیرکل جهاد کشاورزی و اعضای هیئت مدیره موسسه تحقیقات فنی مهندسی کشاورزی ، مدیر مخابرات منطقه، مدیران استانی و جمعی از کارکنان در سالن همایش مخابرات منطقه البرز برگزار شد.

در این همایش دکتر بیان مدیر منطقه ورئیس دبیرخانه انقلاب صنعتی چهارم ضمن خیر مقدم به حضار با اشاره به تحول روز به روز و همه‌جانبه صنایع مختلف، اینترنت اشیا و چالش های فزاینده اکوسیستم کشاورزی و دامپروری گفت: استان البرز با توجه به استقرار دبیرخانه انقلاب صنعتی چهارم و ظرفیت های ویژه این منطقه، آماده تلفیق عملی مخابرات با زیست‌بوم کشاورزی است.

مسئول دبیرخانه انقلاب صنعتی چهارم خاطرنشان کرد: امروز با استفاده عملی از انقلاب صنعتی چهارم و اینترنت اشیا به جایی رسیده ایم که ضمن استفاده از پتانسیل های استان در کشاورزی نسل ۴، راهکارهای عملی تاثیر و کمک مخابرات را در هوشمندسازی دامداری، اتوماسیون و هوشمندسازی کشاورزی صنعتی، بررسی کرده و موجب رشد این مفهوم مهم در انقلاب صنعتی شویم.

وی با بیان اینکه تا ۵ سال آینده یک چهارم کل درآمد اپراتورهای ارتباطی در جهان در بخش اینترنت اشیا خواهد بود، اضافه کرد: در این راستا دبیرخانه انقلاب صنعتی چهارم در استان البرز آماده همکاری با فعالین زیست بوم های مختلف به ویژه کشاورزی و دامپروری است.

درادامه دکتر رمضانی فرماندار ویژه البرز نیز در خصوص کشاورزی و دامپروری و تحولات پیش رو در این زمینه سخنانی پرداخت .

در پایان نیز مهندس سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ضمن تشکر ازرئیس و اعضای دبیرخانه صنعتی چهارم ابراز امیدواری کرد که شرکت مخابرات ایران در این زمینه بتواند کمکی شایان و قابل توجه به رشد وتوسعه همه جانبه در این صنعت داشته باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13101

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *