سنگربان پرسپولیس مدت‌هاست از ترکیب اصلی این تیم دور است و شرایط او برای بازگشت او به ترکیب اصلی مشخص نیست.

به گزارش مرز اقتصاد ؛در شرایطی که بعد از تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر به دلیل برگزاری مسابقات ملی تیم‌های حاضر در این مسابقات خود را برای از سرگیری رقابت‌ها آماده می‌کردند، پرسپولیسی‌ها با خبری شوکه کننده مواجه شدند.

علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس در اردوی تیم ملی از ناحیه مچ دست دچار مصدومیت شد و به دنبال این موضوع اعلام شد که سنگربان قرمزها حداقل بین ۳ تا ۴ هفته از میادین دور خواهد بود. با توجه به مصدومیت بیرانوند، امیررضا رفیعی در دیدار برابر گل‌گهر سیرجان، ملوان بندرانزلی و صنعت نفت آبادان درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت.

سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس امروز کچ دست خود را باز خواهد کرد و بعد از آن بین یک هفته تا ۱۰ روز باید ادامه روند درمان و توان‌بخشی خود را پیگیری کند.

به این ترتیب به احتمال زیاد بیرانوند دیدار پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی که روز هفتم اردیبهشت ماه از برگزار خواهد شد را از دست خواهد داد و رفیعی در این بازی نیز سنگربان قرمزها خواهد بود. بیرانوند می‌تواند در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر در بازی حساس سرخ‌پوشان برابر سپاهان اصفهان این تیم راه همراهی کند.

منبع ایرنا

لینک کوتاه https://marzeeghtesad.ir/?p=13768

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *