معاون برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد گفت:از ابتدای مهر ماه امسال ۶ جلسه پایش طرح های صنعتی که طی قرارداد با شرکت شهرکهای صنعتی اقدام به اخذ زمین در شهرکها و نواحی صنعتی کرده اند برگزار شده است که طی این جلسه برای ۹۶ طرح تصمیم گیری شد.
سید مجتبی نجفی معاون برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد با اشاره به تداوم پایش طرح های صنعتی که اقدامی نسبت به تعهدات خود نکرده اند اظهار کرد: از ابتدای مهر ماه امسال ۶ جلسه پایش طرح های صنعتی که طی قرارداد با شرکت شهرکهای صنعتی اقدام به اخذ زمین در شهرکها و نواحی صنعتی کرده و تعهدات خود را انجام نداده اند برگزار شده است که طی این جلسه برای ۹۶ طرح تصمیم گیری شد.

نجفی با تاکید بر ضرورت اجرای تعهدات طرح های صنعتی در زمان مقرر افزود: طرح های پایش شده تا کنون مساحتی بیش از ۵۴ هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان را شامل می شود که تعیین تکلیف این طرح ها با جدیت دنبال می شود.

وی تصریح کرد: هر طرح پس از پایش توسط کمیته ای ویژه برای تعیین تکلیف یا به کمیته وصول و تعهدات قراردادی، یا کمیته حل اختلاف و داوری و یا هیئت مدیره ارجاع داده می شوند که در حال حاضر تنها ۳۴ طرح پس از پایش به کمیته حل اختلاف و داوری ارجاع داده شده است.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد عنوان کرد: سرمایه گذاری در حوزه صنعت نیازمند وجود زیرساخت است و شرکت شهرکهای صنعتی موظف است زیرساختهای مورد نیاز استقرار واحدهای صنعتی را در قالب شهرکها و نواحی صنعتی فراهم کند اما از طرفی هر طرح صنعتی باید در موعد مقرر نسبت به اجرای تعهدات قرارداد خود اقدام کند و عدم اجرای این تعهدات پذیرفتنی نیست.

نجفی در پایان اذعان کرد: در حال حاضر استان یزد از بین ۳۳ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب ۲۹ شهرک و ناحیه صنعتی در حال بهره برداری است و شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد توانسته از بیش از ۸هزار و ۸۰۰ هکتار اراضی در اختیار، ۵ هزار و ۵۰۰ هکتار را وارد فاز عملیاتی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *