فرماندار و رئیس هیات اجرایی حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن از تعیین ۳۹۶ شعبه اخذ رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های اصلی و فرعی یزد خبر داد.

سیدمحمدرضا مدرسی در جلسه بررسی تعداد شعب اخذ رأی انتخابات که با حضور اعضای هیأت اجرایی در فرمانداری یزد برگزار شد، طی سخنانی گفت: پس از برگزاری جلسات مشترک هیأت‌های اجرایی و نظارت برای تعیین تعداد و محل شعبات اخذ رای ، تعداد ۳۱۹ شعبه در یزد ،۲۶ شعبه در اشکذر، ۲۰شعبه در زارچ، ۹ شعبه در خضرآباد، ۶ شعبه در ندوشن، ۳ شعبه در اله آباد، ۹شعبه در اکرم آباد،۴ شعبه حوزه فرعی زرتشتیان و جمعاً۳۹۶ شعبه برای حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، بخش ندوشن تعیین شد.
وی با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در شاخص‌های برگزاری انتخابات گفت: امنیت، سلامت و مشارکت و رقابت، در برگزاری انتخابات بسیار مهم است و انتخابات باید با رعایت بی‌طرفی و امانتداری برگزار شود.
مدرسی تصریح کرد:اعضای هیات اجرایی باید در زمینه تعیین اعضای شعب نیز همکاری و دقت کافی را داشته باشند تا افرادی متعهد، باتجربه و مسئولیت پذیر برای شعب اخذ رای انتخاب شوند.
فرماندار یزد همچنین بر لزوم قانون‌مداری، اصل بی‌طرفی تاکید کرد و افزود: سعی شده است با دقت نظر محل شعب اخذ رأی تعیین گردد تا زمینه تسهیل رأی‌گیری برای عموم فراهم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *