مدیر شهرداری منطقه چهار یزد گفت: با هدف رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته و توجه ویژه به ارتقای سلامت اجتماعی، عملیات اجرایی بهسازی و احیای جاده سلامت حاشیه مسیر راه آهن با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال آغاز شد.

سید ابوالفضل کشفی مدیر شهرداری منطقه چهار یزد گفت: با تاکید شهردار یزد و پیگیری های صورت گرفته، عملیات بهسازی و احیای جاده سلامت در محله پردیسان(عسکریه)، حاشیه ریل قطار، با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال آغاز شد.

او متراژ تقریبی این پروژه را ۷ هزار مترمربع بیان کرد که در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی تا پایان امسال به اتمام می رسد.

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه شامل نخاله برداری، خاکبرداری، جدول گذاری، زیرسازی و اجرای موزائیک است.

کشفی هدف از اجرای این پروژه‌ را رسیدگی بیشتر به مناطق کمتر توسعه یافته حاشیه شهر که نیاز بیشتری به فضای سبز و اماکن ورزشی دارند، بیان کرد و گفت: آغاز این حرکت، منشأ رسیدگی به دیگر درخواست های اهالی این محله خواهد بود.

گفتنی است: در سال گذشته با هدف آسودگی و آسایش اهالی محله پردیسان(عسکریه) ۵ هزار مترمربع روکش آسفالت انجام شده و از محل بودجه بازآفرینی شهری ۴ میلیارد تومان برای حصارکشی حاشیه ریل قطار و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نخاله برداری و خاکبرداری در این محله صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *