موضوعات :بنياد شهيد و امور ايثارگرانشنبه ۲ دی ۱۴۰۲ – ۱۵:۴۲

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مجتمع آماده افتتاح فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان گلستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان بازدید از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان گلستان، در جمع خبرنگاران گفت: از سال ۱۳۸۴ در تمام مراکز استان‌ها در سراسر کشور، موسساتی جهت ساخت پایه‌گذاری شد که این مجتمع هم جز آنها بوده و دارای سه بخش است.
وی با بیان اینکه در بخش نخست، خدمات آموزشی، فرهنگی، مشاوره‌ای و رفاهی مانند مراکز اقامتی و رستوران به جانبازان عزیز ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: بخش دیگر، بخش ورزشی بوده که برای جانبازان است و خدماتی همچون استخر خاص جانبازان و معلولان پیش‌بینی شده است. این مراکز ورزشی، مراکز تخصصی هستند که مختص جانبازان و معلولان است، همچنین مراکز اقامتی برای جانبازان، معلولان و سالمندان مناسب‌سازی شده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: بخش سوم هم موضوع توانبخشی است که خدمات درمانی سرپایی و توانبخشی ارائه می‌کنند که امیدواریم مجوز داروخانه، رادیولوژی و دیگر موارد را دریافت و مجموعه را با نگاه به ارائه خدمات متمرکز به ایثارگران عزیز، توسعه دهند.
وی در ادامه تاکید کرد: با همت مدیران استانی در دولت سیزدهم در حال حاضر دو فاز آن به بهره‌برداری کامل رسیده است، برای تکمیل فاز سوم تامین اعتبار لازم انجام شده است که با واسطه حضور رئیس جمهور محترم، بهره‌برداری از این مجموعه شروع شده تا بخش باقیمانده تکمیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *