سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از ۴۵ پروژه شهری با هزینه ای بالغ بر ۹ هزار میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد یا عملیات عمرانی آنها آغاز می شود.

حجت الاسلام حیدری سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: پروژه‌های شهرداری یزد برای این ایام در حوزه معاونت‌ها، سازمان‌ها و شهرداری‌های مناطق پنج گانه با هزینه ای بالغ بر ۹ هزار میلیارد ریال میلیارد تومان تعریف شده است.

حجت الاسلام حیدری درخصوص بهره برداری برخی از پروژه های شاخص در ایام دهه فجر بیان کرد: در منطقه یک شهرداری بوستان زنبق واقع در بلوار جمهوری با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال بهره برداری خواهد شد تا شهروندان بتوانند اوقات فراغت خود را در این بوستان سپری کنند.

وی ادامه داد: در منطقه چهار نیز بلوار شهدای خیرآباد با اعتبار ۲۹۰ میلیارد ریال به طول ۳۰۰ متر و تأمین روشنایی در راستای کنترل ترافیک و بهبود عبور و مرور به بهره برداری می رسد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت: همچنین در منطقه بافت تاریخی بهره برداری مجتمع ۹ واحدی بقعه شیخ احمد، مرمت حسینیه کوشکنو، کلنگ زنی فاز ۳ جوی هرهر و مجموعه ورزشی پنبه کاران اقدام خواهد شد.

حجت‌الاسلام حیدری مطرح کرد: همچنین دو ست هیدرولیک، ۴ خودرو، ۵۵۰ دستگاه پمپ های رویین، ۱۰ عدد چادر امدادی ۱ کیلومتر نیوجرسی مخصوص بارندگی و سیل و چندین تجهیزات دیگر برای بحران و آتش نشانی جهت مواقع ضروری تهیه گردیده است.

لازم به ذکر است بهره برداری از خانه مشاغل سنتی یزد، گرمخانه موقت، خانه کودکان کار و رونمایی از ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری و مدیریت بحران از دیگر اقداماتی است که در دهه فجر انجام می شود‌ و ۸هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی و ۱۰۰۰ میلیارد ریال رونمایی از خودرو و تجهیزات تخصصی حوزه های مختلف شهرداری یزد اعتبار گذاشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *