از حالا می‌توان پیش بینی کرد که قطر به مراتب بیشتر از تیم ژاپن، ایران را اذیت خواهد کرد و قطعا شکست مقابل این تیم، شیرینی شکست ژاپن را به تلخی تبدیل می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی مرز اقتصاد به نقل از ایرنا

تنها ۲ روز تا یکی از حساس‌ترین مسابقات تیم ملی فوتبال ایران باقی مانده است؛ دیداری که می‌تواند صعود به فینال جام ملت‌های آسیا را در پی داشته باشد. ایران روز چهارشنبه هفته جاری در نیمه نهایی این رقابت‌ها باید به مصاف قطر میزبان برود. این بازی آنقدر برای فوتبال ایران اهمیت دارد که هر اشتباهی می‌تواند به منزله پایان رویاپردازی تیم ملی باشد. در دوره‌های مختلف جام ملت‌های آسیا، تیم ملی بارها تا آستانه صعود به فینال و حتی قهرمانی پیش رفت؛ اما در نهایت با اشتباهات عجیب بازیکنان و مربیانش، حذف شد.

با توجه به اینکه قطر در بازی با ایران از امتیاز میزبانی برخوردار است قطعا داوری به سود این تیم خواهد بود. بعید نیست VAR هم به ضرر تیم ملی کشورمان عمل کند. مدافعان تیم ملی باید مراقب باشند در محوطه جریمه مرتکب خطای پنالتی نشوند. در همین ۵ بازی که تیم ملی در جام ملت‌ها به میدان رفته ۲ پنالتی به ضرر این تیم گرفته شده است و چنین آماری خطرناک محسوب می‌شود.

از طرفی هر رفتار حاشیه‌ای بازیکنان می‌تواند باعث اخراج آنها شود؛ اتفاقی که در دوره های گذشته جام ملت‌ها هم رخ داد و در نهایت دودش به چشم تیم ملی رفت.

خطر شکست مقابل قطر در کمین تیم ملی؛ همه چیز علیه قلعه‌نویی و شاگردانش

ترس بزرگی که در حال حاضر وجود دارد این است که تیم ملی و حتی جامعه فوتبال در باد بازی با ژاپن خوابیده است و به جای اینکه تمرکزها روی بازی با قطر باشد اما همچنان تعریف و تمجیدها از عملکرد تیم ملی در بازی با ژاپن ادامه دارد. غافل از اینکه شاگردان قلعه‌نویی عملکرد بسیار ضعیفی در نیمه اول بازی با ژاپن داشتند . قلعه‌نویی باید این نیمه را چندین بار ببیند و قطعا به واقعیت‌های تلخی در خصوص مشکلات تیمش خواهد رسید. تیم ملی هنوز در بازی‌هایی که تحت پرس سنگین حریف قرار می‌گیرد دچار مشکل می‌شود و این مسئله می‌تواند در بازی با قطر به ضررش تمام شود.

از حالا می‌توان پیش بینی کرد که قطر به مراتب بیشتر از تیم ژاپن، ایران را اذیت خواهد کرد و قطعا شکست مقابل این تیم، شیرینی شکست ژاپن را به تلخی تبدیل می‌کند. حالا که فرصت خوبی برای صعود به فینال جام ملت‌های آسیا وجود دارد حیف است که با بی‌مبالاتی آن را از دست رفته ببینیم.

دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود. دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی بین تیم‌های اردن و کره جنوبی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *