ناصر فخاری


مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه بنگاه داری کوثر مانند فعالیت اقتصادی جاهای دیگر نیست، وظیفه ما از هر فعل اقتصادی بصورت ریال به ریال خدمت به خانواده شهدا است، گفت:هنر مدیران ما فرصت سازی در دل مشکلات و نوسانات اقتصادی و تحریم های ظالمانه بین المللی است.

به گزارش روابط عمومی مرز اقتصاد به نقل از سازمان اقتصادی کوثر؛

دکتر ناصر فخاری در آیین افتتاحیه برخی خطوط تولید کارخانه هادی برق شرکت سیمکات با اشاره به سختی کار تولیدی و صنعتی گفت: فرصتی که در دل تهدید ساخته می‌شود در دل فرصت ها به دست نمی آید. در واقع هنر مدیران ما فرصت سازی در دل مشکلات و نوسانات اقتصادی و تحریم های ظالمانه بین المللی است.
وی افزود: یکی از آموزه های استراتژیک حاج قاسم این نکته بود که؛ فرصتی که در دل تهدید ساخته می‌شود در دل فرصت ها به دست نمی آید. در واقع هنر مدیران ما فرصت سازی در دل مشکلات و نوسانات اقتصادی و تحریم های ظالمانه بین المللی است.
وی با اشاره به نوسازی خطوط کارخانه هادی برق سیمکات اظهار داشت: سیمکات در چنین شرایطی رشد کرد و به سطحی رسید که بیش از نیمی از محصولات خود را صادر می کند.

افتتاحیه
نائب رئیس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر با اشاره به فرصت کمی که مسئولین این سازمان برای خدمت به جامعه هدف بنیاد شهید دارند، متذکر شد: حق آن جانباز شیمیایی که از درد غیر قابل توصیف هر نفس خود را می شمارد این است که مثلاً در سال آینده مباحث افزایش سرمایه در گردش، ادامه تجهیز خطوط تولید، تغییر کاربری زمین کارخانه هادی برق و انتقال آن به شهرک های صنعتی انجام شده باشد تا کوثر بتواند بر آلام آنان مرهم بگذارد.
در ادامه دکتر رحمانی معاون امور هماهنگی های اقتصادی استانداری قزوین با مقدس خواندن خدمات سازمان اقتصادی کوثر بیان داشت: ان شا الله برای خدمت بیشتر به خانواده شهدا و ایثارگران در کنار سازمان اقتصادی کوثر هستیم و همه چیز برای توسعه همکاری های استان مهیاست.
وی در نهایت با طرح چند پیشنهاداتی اقتصادی در مورد شرکت سیمکات عنوان کرد: کاهش سی درصدی قیمت تمام شده محصولات و افزایش صددرصدی حجم تولید هادی برق از برکات افتتاحیه امروز است.از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که مصادیق عمل به سیاست ها و راهبردهای سازمان رفع گلوگاه‌های تولید، رفع گلوگاه‌های هزینه، رشد تولید و مولدسازی تجهیزات و ماشین‌آلات راکد است.
رحمانی خاطر نشان کرد: در بازدید سال گذشته از سیمکات و هادی برق یک تصمیم گرفته شد و امروز با افتتاح خط نوسازی شده‌ی کارخانه هادی_برق قزوین از توابع شرکت سیمکات چند بند از سیاست‌های ۱۰ گانه سال جاری محقق شد و ضمن کاهش قیمت تمام شده، ظرفیت تولید رشد ۱۰۰ درصدی پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *