به گزارش مرز اقتصاد ؛حجت الاسلام دهقانی زاده با اشاره به اجرای طرح سراسری پیوند آسمانی در امامزادگان اظهار داشت: از آنجا كه ازدواج، دستور صريح قرآن است كه بايد به آن عمل شود و جوانان هم در مسیر ازدواج خود با موانعی روبرو هستند؛ می بایست همه افراد در جامعه براي در پيش گرفتن ازدواجي آسان به خانواده ها كمك كنند.

وي در ادامه گفت : با توجه به ظرفیت بقاع متبركه به عنوان قطب فرهنگي جامعه مي توان از این ظرفیت در مسیر مراسم عقد و ازدواج جوانان بهره برد. مدیر آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد (ع) تصریح کرد: هدف از این طرح، گسترش ازدواج آسان به سبک اسلامی، کمک به جوانان در راستای برگزاری این مراسم و دوری از تجمل گرایی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها می باشد.

حجت الاسلام دهقانی زاده به برگزاری مراسم عقد در امامزاده اشاره کرد و گفت: ۸۶ زوج جوان یزدی در سال ۱۴۰۲ و در اتاق عقد آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد (ع) زندگی خود را آغاز کردند و از جمله امکاناتی که به زوج های جوان تعلق گرفته است، فضا و سفره عقد رایگان است. وی در پایان گفت: خیرین محترم می توانند با پرداخت نذورات فرهنگی خود در ترویج این سنت حسنه کمک کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13293

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *