آخرین جلسه هیات مدیره شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

با حضور تمامی اعضای هیات‌مدیره شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران،آخرین جلسه هیات‌مدیره شرکت با موضوع بررسی و ارائه گزارش درباره اقدامات انجام گرفته و تداوم اجرای طرح‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری شرکت طی سال جاری برگزار شد. در این جلسه، مهندس مجتبی حمیدیان، مدیرعامل، گزارشی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در سال ۱۴۰۲ و همچنین چالش های پیش روی شرکت در سال آینده را ارایه کرد که مورد بررسی و همفکری قرار گرفت.

حمیدیان همچنین ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیئت مدیره گفت: حمایت ها و تلاش همگی اعضا در راستای پیشبرد اهداف توسعه ای و جذب سرمایه و تامین مالی شرکت یکی از مهمترین دلایل موفقیت بوده است. او ابراز امیدواری کرد با تلاش بیشتر و با کمک همه اعضا هیئت مدیره بتوانیم شاهد به ثمر نشستن طرح های توسعه ای از جمله کارخانه آهن اسفنجی در سال های پیش رو باشیم. در این جلسه همچنین ، اعضای هیات‌مدیره ضمن بیان نقطه نظرات خود درباره اقدامات انجام گرفته و اجرای طرح‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری از عملکرد تیم مدیریتی شرکت تقدیر و تشکر کردند و نکاتی را برای بهبود وضعیت شرکت بیان کردند

قابل ذکر است در این جلسه دستور جلساتی مرتبط با معاونت‌های بازرگانی،فنی،تولید،معدنی،مالی و منابع انسانی مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

منبع :مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13339

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *