به گزارش مرز اقتصاد ؛ نشستی صمیمانه با حضور سیدحمید کلانتری استاندار اسبق یزد، رییس، عضو شورا، معاونین و مشاور پژوهشی سازمان روز سه شنبه ۱۴ فروردین ماه در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

در این نشست سیدزین العابدین حسینی رییس سازمان نظام مهندسی ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی و تبریک سال نو به معرفی اعضای شورا و ساختار و تاریخچه تاسیس سازمان، نحوه انتخاب و انتصاب اعضای شورا، فعالیت ها و اهداف سازمان و برنامه های جدید برای ارتقای سازمان پرداخت.

در ادامه سیدحمید کلانتری با اشاره به اینکه هر سازمان با توجه به اهداف و شرح وظایف آن، ماموریت خاص خودش را دارد؛ بیان داشت: نقش مهم نظام ها از جمله نظام مهندسی ساختمان،کشاورزی، دامپزشکی، معدن و… بر اساس قانون هایی که دارند کنترل و اعمال استانداردهای تخصصی می باشد.

استاندار اسبق یزد افزود: یکی دیگر از نقش نظام ها، در نظر گرفتن منافع صنفی آن بخش از جمله ارتقای اعضا، جایگاه اجتماعی، اقتصادی و مدیریتی است.

وی گفت:نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد با بیش از چهار هزار عضو و حدود سی مرکز خدمات در سطح استان دارای سرمایه ساختاری ارزشمندی می باشد.

مدیرعامل موسسه انجمن بهره وری ایران با اشاره به مسایل مختلف و بهره گیری از پتانسیل های موجود و گذشت بیش از ۲۰ سال از تاسیس این سازمان، پیشنهاد آسیب شناسی و گردآوری نقاط قوت و ضعف سازمان و همچنین تحلیل وضعیت کشاورزی استان را عنوان نمود.

کلانتری استفاده از دانش و تجربیات اعضای سازمان را جهت بهره وری بیشتر در زمینه های مختلف اعم از گلخانه، دامداری، صنایع تبدیلی و … ضروری دانست و آمادگی تعامل انجمن بهره وری با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در زمینه مشاوره و افزایش بهره وری را اعلام نمود.
شایان ذکر است: اعضای حاضر در این نشست پیشنهادات و نظرات خود را در زمینه های مختلف و مرتبط جهت گسترش فعالیت ها و ارتقای سازمان ارایه نمودند

انتهای پیام/

منبع : روابط عمومی سازمان نظام مهندسی

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13398

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *