به گزارش مرز اقتصاد ؛مجموعه سوئیت های فلت تماشا در الموت، شهر معلم کلایه واقع شده است. دسترسی به اقامتگاه در شهر معلم کلایه از خیابان معلم ۳۰ امکان پذیر است . اقامتگاه در محیطی آرام آپارتمانی و بومی واقع است. اقامتگاه دارای دوربین مداربسته در راه پله ها و حیاط و ورودی اقامتگاه می باشد.

معلم کلایه کجاست؟

معلم‌کِلایه شهری در بخش رودبار الموت شرقی شهرستان قزوین استان قزوین ایران است. این شهر در منطقهٔ کوهستانی استان قزوین واقع شده و شاهرود الموت در فاصلهٔ کمی از جنوب آن می‌گذرد.

این شهر از شمال به جاده های دو هزار و سه هزار تنکابن ، از شرق به شهر طالقان از جنوب به آبیک و از غرب به رودبار محمد زمان خانی می رسد که به دلیل کوهستانی بودن به صورت پلکانی ساخته شده و به ماسوله مرکز شهرت دارد.

مراکز تفریحی نزدیک معلم کلایه

قلعه الموت: شهرت این قلعه به زمان حاکمیت حسن صباح مروج مکتب اسماعیلیه در دوران سلجوقی باز می گردد. قلعه الموت که در ۲۲ کیلومتری شهر معلم کلایه قرار دارد در زمان هولا کو خان مغول به تصرف درآمد.

دریاچه اوان: این دریاچه که در ۱۷ کیلومتری معلم کلایه قرار دارد دارای چشمه های فراوان و خودجوش در کف رودخانه است که آب این دریاچه را تامین می کنند. امکاناتی همچون شنا، قایق سواری و برپا کردن کمپ برای گردشگران در این مکان فراهم شده است.

روستای اندج: این منطقه دیدنی از روستاهای رودبار الموت به حساب می آید که در فاصله ۱۷ کیلومتری معلم کلایه قرار دارد. رودخانه انداج، بافت قدیمی روستا با خانه هایی ساخته شده از سنگ و چوب، دره ها و صخره های بلند و دیدنی انداج که در فهرست میراث فرهنگی به ثبت رسیده از جمله جاذبه های دیدنی روستای انداج به شمار می روند که متاسفانه به دلیل ناشناخته بودن آنطور که باید مورد توجه گردشگران قرار نگرفته است.

به علت کوهستانی بودن منطقه بهترین فصل برای دیدن جاذبه های معلم کلایه و الموت بهار و تابستان است.

در الموت کجا اقامت کنیم؟

اگر قصد سفر به معلم کلایه را دارید می توانید اقامتی آرام و دلچسب در مجموعه سوئیت های تماشا داشته باشید.

این اقامتگاه دارای چند سوئیت است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و شما می توانید نسبت به رزرو هرکدام از این سوئیت ها اقدام کنید.

همه این واحد ها با نام های آپارتمان فلت تماشا سبز ، سوئیت فلت تماشا آبی ، فلت تماشا واحد ۳  ، سوئیت شماره ۴ و  فلت تماشای ۵ نوساز، مجهز و مدرن ، با استاندارد بالا و با نظافت مثال زدنی و دارای ویوی تماشایی و ۳۶۰ درجه بوده که می تواند اقامت خوش ، خاطره انگیز و به یادماندنی را برای شما رقم بزند.

باید اشابه کرد که وضعیت آنتن دهی همراه اول، ایرانسل و رایتل عالی می باشد. فاصله با سوپر مارکت ۵ دقیقه با ماشین ، نانوایی ۵ دقیقه با ماشین ، پمپ بنزین ۵ دقیقه با ماشین ، قلعه حسن صباح ۳۰ دقیقه با ماشین و دریاچه اوان ۳۰ دقیقه با ماشین است.

برای  هماهنگی و رزرو تلفنی هم می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۷۵۵۰۳۵ تماس بگیرید.

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=14225

 

3 thoughts on “چگونه یک اقامت رویایی در الموت داشته باشیم؟”
  1. چندین سال پیش با اعضا خانواده گذری از الموت رد شدیم به دلیل برودت و برف باقیمانده در مسیر موفق به بالارفتن و رسیدن به ارتفاع بالاتر نشدیم و برگشتیم واقعا منظریه زیبایی دارد و در ان زمان هنوز طرح ساخت این مجموعه شروع و پایه گذاری نشده بود و این نوع کار هم به معرفی و شناساندن به نسلهای جدید خیلی خوب است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *