رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه بین شهرداری و شورای شهر یزد تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای وجود دارد گفت: هیچ لایحه ارسالی از شهرداری در شورای شهر یزد معطل نمی‌شود.

عزیزالله سیفی در دومین نشست هم‌اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر یزد و شهردار و مدیران شهرداری یزد با اشاره به آغاز به افتتاح رسمی سالن جلسات شهرداری یزد وجود چنین مجموعه‌ای برای شهرداری را ضروری دانست و اظهار کرد: خوشبختانه اعضای محترم شورا نهایت هماهنگی با شهرداری را دارند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ گونه لایحه ای که از سوی شهرداری به شورای شهر ارسال شده و معطل شده باشد نداریم و تنها سه لایحه در دست اقدام است که هنوز زمان نگذشته و در جلسه آتی شورای شهر مورد بحث قرار می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد از تمامی بخش‌های شهرداری یزد تشکر کرد و گفت: در طول فعالیت این شورا با وجود تمام سختی‌های که وجود داشت، با تلاش تمام بخش‌های شهرداری و شورا می‌توانیم بگوییم که آنچه در توان بوده اجرا و در خدمت مردم حرکت شده است.

سیفی افزود: بسیاری از کارهایی که عنوان می‌شد سالهای سال طول می‌کشد تا اجرا شود و یا عملیات آن به مرحله اجرا بیاید، در این دوره شورا و شهرداری به صورت کامل به پایان رسید و یا در حال اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: با وجودی که سال گذشته به واسطه دو سیل پر خسارت بسیاری از اعتبارات شهرداری صرف جبران خسارت سیل و همچنین تقویت سیل بندها و لوله گذاری ها و موارد مختلف دیگر مرتبط با آن صرف شد، در بخش‌های مختلف از جمله آسفالت، خرید تجهیزات و موارد مختلف پروژه‌های عمرانی و فرهنگی و اجتماعی خدمات بسیار قابل توجهی انجام گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه در بسیاری از طرح اصلاح هندسی میادین و چهار راهها، پیش از شروع به شهرداری گلایه‌های زیادی می‌شد گفت: الحمدالله در تمامی پروژه‌ها از جمله میدان معلم، چهارراه بعثت، میدان بعثت، میدان ریاضی و میدان اطلسی با وجود تمام هجمه‌ها و انتقادات پیش از اجرای کار، الان نتیجه بسیار خوبی را شاهد بودیم و رضایت مردم را در پیش داشته است.

سیفی خاطرنشان کرد: بحث رینگ شهری یزد یکی دیگر از مواردی بود که به دلیل حجم بسیار بالای اعتبارمورد نیاز، افراد زیادی به شهرداری و شورا اعلام می‌کردند که این پروژه را شروع نکنیم اما خوشبختانه این کار در شهر یزد شروع شد و کار به خوبی در حال انجام است.

وی به حجم بسیار بالای آسفالت انجام شده در شهر یزد اشاره کرد و گفت: ۸۵۰ هزار متر مربع آسفالت از ابتداي سال تا کنون در نقاط مختلف شهر یزد در طول یکسال انجام شده در نوع خود بی نظیر بوده و شاید نمونه آن در دوره‌های مختلف شهرداری یزد وجود نداشته است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: این عملکرد را ما در دیگر بخش‌های شهرداری یزد هم شاهد هستیم و خوشبختانه فعالیت و جنب و جوش بسیار خوبی در مجموعه مدیریت شهری برای خدمت رسانی به مردم وجود دارد.

سیفی عنوان کرد: با وجود تمام کارهای ارزشمندی که در سطح شهر یزد انجام گرفته، توقع همچنان بسیار بالاتر است و انتظار داریم که در راه خدمت رسانی به مردم تلاش‌ها و خدمات روز به روز بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *