دومین جشنواره جهادی «زنان، سلامت خانواده، تعالی جامعه» به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار می گردد.
محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این رابطه گفت: هم‌زمان با ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) دومین جشنواره جهادی «زنان، سلامت خانواده، تعالی جامعه» در استان یزد همزمان با سراسر کشور برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره با همکاری دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به اجرا در می آید افزود: تست غربالگری، سنجش بینایی و شنوایی کودکان، خدمات مشاوره آموزش مهارت زندگی، خدمات کاریابی، پوشش بیمه روستایی و زنان خانه دار، توانمند سازی زنان و آموزش فنی و حرفه ای (نقاشی روی پارچه، بافتنی دو میل به سبک مدرن، دوخت مانتو عبایی و مانتو آسان دوز) از جمله برنامه های این جشنواره است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: میز خدمت این اداره کل در زمینه سوالات همشهریان به یارانه و کالابرگ و همچنین معرفی خدمات اورژانس اجتماعی، تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای تامین اجتماعی نیز از جمله خدماتی است که به مراجعین ارائه می شود.
وی اضافه کرد: خدماتی جهت پایش سلامت بانوان ارجمند از سوی مدیریت درمان استان برگزار می شود از جمله غربالگری سرطان برست (سینه)، غربالگری فشار خون و دیابت که بانوان جهت دریافت این خدمات می توانند به درمانگاه امام سجاد واقع در بلوار دهه فجر، بلوار علامه جعفری مراجعه نمایند.
فلاحتی زمان برگزاری این جشنواره را به مدت سه روز از یکشنبه ۱۰دی‌ماه تا سه‌شنبه ۱۲دی‌ماه از ساعت ۹صبح تا ۱۲ظهر واقع در حسینیه شهدای محمود آباد عنوان کرد.
بانوان گرامی جهت استفاده از این خدمات می توانند به نشانی خیابان انقلاب، بعد از خانه کارگر، کوچه میرمحمدی(۹۹) حسینیه بزرگ شهدای محمودآباد، طبقه پایین، قسمت قالی بافی مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *