رییس پلیس راهور فراجا بابیان اینکه بیش از ۸۰ هزار نفر در طرح نوروزی برای سلامت و ایمنی مردم فعال هستند، گفت: برای آن دسته از افرادی که تخلف می کند با جدیت براساس قانون برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی  مرز اقتصاد ؛سید تیمور حسینی رییس پلیس راهور فراجا در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات ایمنی سفر نوروز ۱۴۰۳ که صبح امروز در دانشگاه علوم انتظامی برگزار شد، گفت: برای سفرهای ایمن و توام باسلامت با شعار امنیت سفر تلاش می کنیم در قالب بیش از ۸۰ هزار نفر در دستگاه های مختلف مانند آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر و مجموعه های امدادی و خدماتی بستر مناسب را برای سفرها مهیا کنیم.

وی افزود: سوانح رانندگی هرساله باعث داغدار شدن خانواده ها می شوند زیرا در سال گذشته حدود هزارو ۲۱۷ نفر از شهروندان در سوانح رانندگی جان خود را از دست دادند که در این راستا برابر مقررات با متخلفین به عنوان خط قرمز پلیس برخورد خواهد شد.
وی افزود: ۹۸ درصد از مردم برابر با قانون رفتار می کنند و خط قرمز برای ۲ درصد متخلف است که با آنها با جدیت برخورد خواهد شد در این رابطه از مردم درخواست می کنین قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند.
رییس پلیس راهور فراجا تصریح کرد: تمامی دستگاه های خدماتی امدادی و انتظامی در ۲۳۰ هزار کیلومتر حضور دارند که سعی می کنیم با کمک یکدیگر شرایط مطلوبی را ایجاد کنیم انشالله در ۱۴ فروردین با آمار بسیار کم سوانح روبرو باشم و آمار حوادث را به حداقل برسانیم.
۲۶ هزار نیروی اورژانس در سراسر کشور فعال هستند
میعاد فر رییس اورژانس کشور نیز در این مراسم گفت: سازمان اورژانس کشور در کنار سایر نهادها و سازمان امدادی تلاش می کند بهترین اقدامات را در خدمات رسانی به مردم انجام دهیم. این سازمان با بیش از هزار ۳۰۰ پایگاه در مناطق مختلف کشور آماده خدمات رسانی به مردم هستند همچنین ۹۰۰ پایگاه جاده ای در قالب ۲۶ هزار نفر در سراسر کشور فعالیت دارند.
هزار خودرو امدادی به ناوگان عملیاتی کشور اضافه می شود
محمودی از مدیران مجموعه هلال احمر کشور در ادامه گفت: جمعیت هلال احمر برای سال جدید توانی ۲ برابر سال گذشته داریم و هزار خودرو امدادی به ناوگان عملیاتی کشور اضافه می شود استان های مازندران، یزد و فارس از جمله استان هایی است که سوانح زیادی در آنها رخ می دهد که در این رابطه پایگاه های سلامت را در این استان ها راه اندازی کردیم تا بتوانیم خدمات خوبی به مردم بدهیم.
انتهای پیام/
لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13143

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *