گروه فراجا- فرماندهی انتظامی کشور در پیامی یادآور شد: در شب چهارشنبه آخر سال هوشیارانه در کنار شما هستیم و تلاش می‌کنیم تا از وقوع هر نوع حادثه دردناک جلوگیری کرده و همه با هم به استقبال بهار قرآن و طبیعت برویم.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی  مرز اقتصاد ؛ فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی با توجه نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال به عنوان داشت:
فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره با نگاهی جامعه محور، فرهنگ دوست و مردمی سعی دارد تا از آسیب ها و حوادث ناگوار در چهارشنبه آخر سال کاسته و با مشارکت همه شهروندان محترم و قانونمدار، مهمترین و اصلی ترین وظیفه خود را که همانا استقرار نظم و امنیت است، به بهترین شکل به انجام برساند.
نگرانی خانواده‌ها از رفتارهای غیرقانونی، نابهنجار و پرخطر افراد معدودی در این روز که با ایجاد راهبندان، مزاحمت و پرتاب مواد محترقه و آتش‌زا، نظم و امنیت عمومی شهر را مختل می‌کنند، کاملا به حق است.
همانا پلیس در راستای انجام مأموریت ذاتی خود، پاسخگویی به مطالبات جامعه و رفع نگرانی‌ها و برخورد با متمردان و قانون شکنان، مقابله با هر‌گونه رفتاری که موجب مزاحمت برای مردم باشد وجه همت خود قرار می دهد. در شب چهارشنبه آخر سال به فضل و کرم الهی همانند همیشه، هوشیارانه در کنار شما هستیم و تلاش می‌کنیم تا از وقوع هر نوع حادثه دردناک جلوگیری کرده و همه با هم به استقبال بهار قرآن و طبیعت برویم.

انتهای پیام /

منبع : خبرگزاری پلیس

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13216

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *