مهندس احمدرضا حیدرنیا، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز در پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام روز کارگر را به تمامی کارگران خدوم و زحمتکش ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم.

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: “کارگر مظهر تلاش و استقامت و قوام و اساس هر جامعه‌ای است.” ما در پتروشیمی شیراز مفتخریم که در کنار چنین انسان‌های شریف و فداکاری کار می‌کنیم که در تحقق شعار سال “جهش تولید با مشارکت هم” نقش‌آفرینی بی‌بدیلی دارند.

۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر، فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه کارگران عزیز در تمامی عرصه‌ها است که ما نیز در این فرصت مغتنم از کارگران خدوم و زحمتکش مجموعه پتروشیمی شیراز کمال تشکر و قدردانی را داریم.

کارگران پتروشیمی شیراز با تعهد، تخصص و روحیه مشارکت خود، در سال جهش تولید، گام‌های بلندی در راستای افزایش تولید، ارتقای کیفیت محصولات و رونق اقتصادی کشور برداشتند. صبر، استقامت، ابتکار و خلاقیت این عزیزان در تمامی مراحل تولید، از فرآوری و تبدیل آن‌ها به محصولات نهایی، ستودنی و قابل تحسین است.

ما در پتروشیمی شیراز همواره بر حفظ کرامت انسانی کارگران، ارتقای سطح رفاه و معیشت آنان و ایجاد محیطی امن و سالم برای کار اهتمام داشته‌ایم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

همچنین با برنامه‌ریزی‌های مدون و حمایت‌های همه‌جانبه، زمینه‌های لازم را برای مشارکت هر چه بیشتر کارگران در فرآیند تولید و تصمیم‌گیری‌ها فراهم خواهیم کرد.
امیدوارم در سایه همدلی، تلاش مضاعف و مشارکت همگانی، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر صنعت پتروشیمی کشور، تحقق کامل شعار “جهش تولید با مشارکت هم” و سربلندی ایران اسلامی باشیم.

*احمد رضا حیدرنیا*
مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره
شرکت پتروشیمی شیراز

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=13949

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *