به منظور قدردانی از همراهی مشتریان و گرامی‌داشت ایام فرخنده عید قربان تا غدیر، بسته های ترافیکی ویژه این ایام با حجم و زمان‌های استفاده متغیر، قابل استفاده برای تمامی مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه البرز و به نقل ازاداره کل ارتباطات وامور بین الملل شرکت مخابرات ایران، این شرکت با توجه به فرارسیدن اعیاد فرخنده قربان و غدیر خم، بسته های ترافیکی ویژه این ایام در در کلیه بسترها شامل VDSL ، ADSL و فیبرنوری را به مشتریان سرویس های اینترنت پرسرعت مخابرات ارائه می دهد.
بسته های عیدانه از روز یکشنبه ۲۷خردادماه ۱۴۰۳ تا روز جمعه هشتم تیرماه، در سه نوع قابل خریداری برای مشتریان است.
این بسته ها در سه نوع پنج گیگابایت به همراه ۳ گیگ هدیه با قیمت ۱۲هزار و ۷۰۰تومان، ۲۰گیگابایت به همراه ۱۰ گیگ هدیه با قیمت ۴۷هزارتومان و بسته ۱۰۰گیگابایت به همراه ۵۰گیگ هدیه، با قیمت ۲۱۴هزار تومان از امروز به عنوان بسته های عیدانه مخابرات به مشتریان ارائه می شود.
همه بسته ها به صورت پیش پرداخت بوده و مشتریان می توانند برای خرید از طریق شماره گیری ۲۰۲۰ و یا مراجعه به پنل کاربری به آدرس ADSL.TCI.IR و همچنین از طریق سامانه مخابرات من به آدرس MY.TCI.IR اقدام به خریداری و استفاده از بسته های عیدانه نمایند.
مهلت استفاده از بسته ها پس از خرید، بدون محدودیت بوده و تا پایان مدت قرارداد مشتریان امکان پذیر است.

لینک کوتاه :https://marzeeghtesad.ir/?p=14417

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *